szertelen

Forrás Lelki Segítők Egyesületének szervezésében, az

ERŐ-FORRÁS.NEKED!

program keretében

5 fős középiskolás csapatok jelentkezését várjuk, a 3 fordulóban megrendezésre kerülő játékos vetélkedőre, melynek tematikája a drogfogyasztás, szermentesség, prevenció, illetve kiemelten az alternatív szabadidős tevékenységek, sport köré rendeződik.

A csapatok jelentkezését 2015. április 17-ig várjuk a
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.   email címre szertelen küzdelem megjelöléssel.

A Szertelen Küzdelem című programunkra a beérkezett címerek és indulók képei 2015. 04. 27-én, hétfőn kerülnek fel a facebook oldalunkra. Tehát hétfőtől lehet lájkolni őket, június 25-ig! A legtöbb szavazatot / lájkot szerző csapat különdíjban részesül. Így kérem a csapatok tagjait, hogy aktivizáljátok ismerőseiteket!

Bővebben: szertelen